Súčasťou havarijného poistenia vozidiel býva aj pomoc v situáciách, keď sa vozidlo zrazí so zvieraťom alebo si v jeho motorovom priestore urobí nejaké zvieratko bývanie. Pillow poisťovňa toto krytie doviedla k dokonalosti a v dnešnom článku vám predstaví jeho hlavné výhody.

Cenovo výhodná stavebnica

Mnoho majiteľov vozidiel nechce platiť za kompletné havarijné poistenie všetkých rizík, ale zároveň jazdí v oblasti plnej zveri. Pillow je to správne miesto, kde je možné situáciu ľahko vyriešiť. Poistenie vozidiel v tejto poisťovni je totiž ako stavebnica. Každý si môže poistiť napríklad len povinné zmluvné poistenie s asistenciou a k tomu pridať vankúš Stret so zverou, ktorý je práve pre tieto situácie určený. Alebo je možné pridať akúkoľvek inú kocku. Teda vankúš, ako Pillow svojim poisteniam hovorí. Všetky vankúše budú zrovnané pekne v jednej zmluve, nie je potrebné uzatvárať zvlášť PZP a havarijné poistenie, ani riešiť zložité balíčky plné nepotrebných vecí.

Nespornou výhodou je aj to, že Pillow poistí každé vozidlo vždy na jeho obvyklú hodnotu a cena poistenia sa jej prispôsobí. Majiteľ tak nemusí nikdy riešiť situáciu, kedy si k PZP zaobstarajú na prvý pohľad výhodné „bonusové“ krytie, ktoré ale následne zaplatí najviac 1000 EUR, hoci auto stojí päťkrát toľko.

Problém s kunami vyriešený

Vankúš Stret so zverou pomôže s poškodením akýmkoľvek zvieraťom. Je teda jedno, či auto zrazí vola, kravu, bernardína alebo diviaka. Aj napriek názvu vankúša totiž Pillow nerozlišuje divokú zver od iných zvierat, pomáha so všetkými.

Ako už sme písali vyššie, poistenie od Pillow „podporí “ vozidlo aj pri jeho poškodení zvieratami, keď bolo práve zaparkované. Na trhu je bohužiaľ bežnou praxou, že toto krytie sa vzťahuje iba na prehryzenie káblov v motorovom priestore hlodavcami. Vankúšová poisťovňa ide ale oveľa ďalej a pomôže s akýmkoľvek poškodením spôsobeným akýmkoľvek zvieraťom. Napríklad kuna totiž nie je hlodavec, ale mäsožravec. A auto môže poškodiť aj divoké prasa, ktoré si z neho urobí škrabadlo alebo pes snažiaci sa uloviť mačku, ktorá zvolí auto ako svoj úkryt.

S výraznou zľavou pre autá, ktoré jazdia málo

Unikátnou výhodou Pillow poistenia je jeho cena podľa toho, koľko vozidlo za rok prejazdí. Pri dojednaní klient odhadne ročný nájazd, vyfotí tachometer a pošle ho elektronicky do poisťovne. Keď sa blíži výročie, stačí ďalšia fotka. Poisťovňa potom rýchlo spočíta, či sa klient s odhadom trafil. Ak by najazdil viac, bude treba doplatiť iba kilometre najazdené navyše. Pokiaľ vozidlo najazdí menej, Pillow naopak peniaze za neprejazdené kilometre vráti. Funguje to rovnako ako so zálohami na elektrinu a na slovenskom trhu sa jedná o úplne unikátne riešenie. Takto môže byť lacnejšie nielen poistenie stretu so zverou, ale celá poistka vrátane PZP.

Krytie poškodenia zvieratami má aj mnoho ďalších benefitov, ktoré predstavuje nasledujúce video:

Ak vás vankúš Stret so zverou zaujal, viac sa o ňom dozviete na www.mypillow.sk/auto/.