Výhodné PZP. Výhodné KASKO.
Pre motocykel so zľavou 20 %.

Súkromie
Z pohodlia domova, nezáväzná ponuka do 2 minút, nikto vám nevolá späť

Úspora
Tri zľavy: za on-line dojednanie, jazdu bez nehôd a najazdené kilometre

Inovácie
Jedna zmluva s PZP a KASKO, všetko voliteľné – ponúka len Pillow

Garancia najlepšej ceny

Garantujeme vám, že najlepšiu cenu za Pillow poistenie motocykla získate pri zjednaní na našom webe. Ak nájdete výhodnejšiu ponuku Pillow poistenia inde, pripíšeme vám dvojnásobok rozdielu ceny do vankúšovej peňaženky.
Ruku na to!

Príklady cien PZP pre motocykle

Najnižšiu cenu máme pre vodičov stredného veku bez nehôd a s ročným nájazdom do 1 000 kilometrov. Vankúšové ceny sa však páčia aj ostatným vodičom.

Zvolen
Objem 350 ccm
Vodič 35 rokov

Od 19,0 EUR

Trenčín
Objem 250 ccm
Vodič 35 rokov

Od 18,2 EUR

Poprad
Objem 125 ccm
Vodič 35 rokov

Od 18,8 EUR

Poistenie motocyklov
v otázkach

Aké motocykle možno poistiť online?

Všetky. Je zbytočné chodiť kvôli poisteniu na pobočku a strácať drahocenný čas. S kalkulačkou sa dá poistiť jednoducho každý motocykel, skúter či moped:

  • Všetky objemy: do 50 ccm až po objemy nad 1000 ccm
  • Všetky značky: Aprilia, BMW,  Cagiva, Ducati, Gilera, Harley-Davidson, Honda, Jawa, Kawasaki, MZ, Peugeot, Piaggio, Suzuki, Vespa, Yamaha, …
  • Všetky kategórie: mestské skútre, cestovné, enduro, chopper, …

Je možné poistiť PZP alebo havarijné poistenie?

Oboje a ešte niečo navyše. Svet sa posunul a moderné poistenie vás už nenúti uzatvárať pre motocykel jednu zmluvu pre PZP a druhú zmluvu pre havarijné poistenie. S Pillow získate komfort, ktorý majú aj klienti v zahraničí – jednu zmluvu s poistením, ktoré chcete. Sami si vyberiete, čo vaša zmluva pre motocykel pokrýva:

  • Len PZP
  • Len havarijné poistenie
  • PZP aj havarijné poistenie

Aké sú podmienky na získanie zľav?

Pri dojednaní poistenia pre motocykel v našej kalkulačke získate automaticky zľavu 20 %. Automaticky vám dopočítame zľavu až do výšky 25 % za jazdu bez nehody podľa údajov evidovaných v databáze Slovenskej kancelárie poisťovateľov. Nemusíte zadávať nič zo svojej vodičskej histórie, všetko zistíme za vás podľa zadaných údajov. Zľava za ročný nájazd kilometrov je tiež automatická a určíme ju podľa hodnoty ročného nájazdu kilometrov, ktorú zadáte do kalkulačky. Jej maximálna výška je 40 %.

Ako dlho trvá vybavenie poistenia motocykla?

Nezáväzná ponuka 2 minúty, kompletná zmluva 5 až 8 minút. V prvom kroku zadáte údaje o vozidle opísané z technického preukazu (osvedčenie o evidencii vozidla) a kalkulačka vám okamžite ukáže konečnú cenu. Ak sa vám ponuka páči, v druhom kroku vyplníte niekoľko zvyšných údajov z technického preukazu (číslo technického preukazu, VIN motocykla atď.). V treťom kroku máte možnosť skontrolovať zadané údaje. Návrh zmluvy s platobnými údajmi vám zašleme e-mailom. Zmluva bude uzatvorená po uhradení prvej platby alebo splátky. Platbu môžete uskutočniť prevodom z vášho účtu.

Kedy dostanem zelenú kartu?

Zelenú kartu pre motocykel vám zašleme okamžite e-mailom spolu s návrhom zmluvy. Zelená karta slúži ako potvrdenie o poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou vášho motocykla. Zelená karta je platná počas celého poistného obdobia za predpokladu, že včas zaplatíte prvú (a všetky nasledujúce) platby.